Bayi Portalı: DİA B2B modülü ile bayilerinize özel kullanıcı kodu – şifre tanımlayabilir; bayi portalınızı internet siteniz üzerinden bayilerinize oluşturabilirsiniz. Bayileriniz bayi kodları ile sisteme giriş yaparak sizden haberleri görebilir, kendilerine özel fiyatlara, malzeme detaylarına ulaşabilir, stok depo miktarlarını sizin ayarladığınız ölçüde görebilir, cari hesap ekstrelerini, daha önce verdikleri siparişleri ve sevk durumlarını alabilir, teknik servisinize ilettikleri malzemeleri durumları formlar üzerinden takip edebilirler.

Özel Bayi Fiyatları: DİA Kurumsal Yönetim Sistemi üzerinden tanımlanan stok kartları, fiyatları ve resimleri aynı anda bayi portalınızda bayinize özel fiyatlar ile yayınlanacaktır. Tanımladığınız kampanyalar ile malzemelere özel fiyatlar da bayi fiyatlarını etkileyecektir.

Ön Muhasebe Entegrasyonu: Bayinizin daha sepet aşamasında olan siparişlerini takip edebilir, siparişe geçildiği anda sipariş listesinde diğer siparişlerinizle birlikte isterseniz farklı renkle işaretlenmiş şekilde de listeleyebilirsiniz. Satış departmanınızın onayı sonrası deponuz DİA üzerinden sevkiyatı yaptığı anda bayiniz bu süreci bayi portalı üzerinden takip etmiş olacaktır.

Teknik Servis Entegrasyonu: Teknik Servis hizmeti verdiğiniz bayilerinize servise aldığınız malzeme formlarını paylaşabilir, süreç hakkında bayi portalı üzerinden bilgilendirebilir, teknik servisinizi telefon ile meşgul etmelerini engellersiniz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Vakıfbank, Halkbank, TEB, Bank Asya, HSBC, Kuveyt Türk ve Ziraat Bankası ile Sanal pos entegrasyonları bulunmaktadır.

Sanal Pos tedariğinde sorun yaşayan firmalar için sanal pos hizmeti veren PayU sistemi ile tahsilat entegrasyonu bulunmaktadır.

Arena bayileri için PayNet tahsilat entegrasyonu da bulunmaktadır.

 B2B ilk kurulum ayarlarını nasıl yapabilirim?
 B2B siparişlerimi nasıl yönetebilirim?
 B2B web panelini nasıl kullanırım, neler yapabilirim?
 B2B teknik servis işlemlerini nasıl takip edebilirim?
 B2B kullanımı için stok ve cari kartları nasıl açılmalıdır?
 Malzeme ürün ağaç kategorileri nasıl tanımlanır ve kullanılır?
 B2BC web kontrol panelini nasıl kullanabilirim?