DİA Kurumsal Yönetim Sistemi ile tam entegre olarak çalışan DİA B2C E-Ticaret Sistemidir. DİA üzerinden çalışan stok kartları, resimleri, fiyatları ve tüm detayları ile beraber anında e-ticaret sitenizde gösterilebilir. Hemen satışa başlayabilirsiniz. DİA üzerinden değiştirilen bir stok fiyatı eş zamanlı internet sitenizde de değişecektir. Internet üzerinden bir müşteriniz sisteme üye olduğunda otomatik olarak cari hesap kartı açılır ve sipariş geçtiğinde anında sipariş DİA’ya düşecektir. Anında entegrasyon sayesinde sorunsuz, hızlı, pratik bir e-ticaret sistemi sahibi olacaksınız. XML paylaşımları, IP ayarları gibi hiç bir detay ile uğraşmadan stok kartlarınız, fiyatlarınız, resimleriniz, ürün kategori ağacınız, ürün özellikleriniz, tamamı anında internet sitenizde.
Standart Tasarımlar: Standart tasarımlar üzerinden logonuza en uygun olan temayı seçin ve hemen kullanıma başlayın.

  • Standart Tasarımlar: Standart tasarımlar üzerinden logonuza en uygun olan temayı seçin ve hemen kullanıma başlayın.
  • Gelişmiş Entegrasyon
  • Basit Kullanım: DİA B2C E-Ticaret altyapısının yönetildiği panelin basitliği sayesinde neredeyse hiç eğitim almadan sitenizi yönetebileceksiniz.
  • Sanal POS Desteği: Garanti Bankası, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, Finansbank, Vakıfbank, Halkbank, TEB, Bank Asya, HSBC, Kuveyt Türk ve Ziraat Bankası ile Sanal pos entegrasyonları bulunmaktadır.
  • Pos Firmaları: Sanal Pos tedariğinde sorun yaşayan firmalar için sanal pos hizmeti veren İyzico, Paynet, Turkpos ve PayU sistemleri ile tahsilat entegrasyonu bulunmaktadır.

 B2C İlk Kurulum Ayarları Nasıl Yapılır?
 B2C’de Stok Kartlarının Kullanılması İçin Hangi İşlemler Yapılır?
 Ürün Özellikleri Nasıl Tanımlanır?
 B2C’de Sanal Pos ve Kampanyalar Nasıl Tanımlanır?
 B2C Müşteri Panelinden Hangi İşlemler Yapılır?
 B2B ve B2C Web Kontrol Paneli Nasıl Kullanılır?