SAP Business One

Tüm şirketinizi yönetmek için tek ve uygun maliyetli bir çözümü keşfedin.

Teklif İsteyin Demo Talep Edin

Finansal Yönetim

Kolaylaştırılmış finansal işlemler için eksiksiz bir araç seti ile marjları iyileştirin, hataları azaltın ve daha kârlı karar vermeyi teşvik edin.
Muhasebe
Yevmiye kayıtları, alacak hesapları ve borç hesapları gibi tüm önemli muhasebe süreçlerinin işlenmesini otomatikleştirin.
Kontrol
Nakit akışını yönetin, sabit varlıkları takip edin, bütçeleri kontrol edin ve proje maliyetlerini daha fazla doğruluk ve verimlilikle izleyin.
Sabit kıymet yönetimi
Sabit kıymetlerinizin yönetimini sanal bir işlevle basitleştirin ve tekrarlayan manuel veri girişi ihtiyacını ortadan kaldırın.
Bankacılık ve mutabakat
Çek, nakit ve banka havaleleri gibi çeşitli yöntemlerle mutabakatları, banka hesap özetlerini ve ödemeleri daha hızlı işleyin.
Finansal raporlama ve analiz
İş planlama ve denetim inceleme süreçlerinizi iyileştirmek için gerçek zamanlı verilerden standart veya özelleştirilmiş raporlar oluşturun.

Satış ve Müşteri Yönetimi

İlk temastan nihai satışa, satış sonrası hizmete ve desteğe kadar tüm satış sürecini ve müşteri yaşam döngüsünü daha verimli bir şekilde denetleyin.
Satış ve fırsat yönetimi
İlk temastan anlaşma kapanışına kadar satış döngüsü boyunca tüm satış fırsatlarını ve liderlik faaliyetlerini takip edin.
Pazarlama kampanyası yönetimi
Potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürmek ve satışları ve karlılığı artırmak için pazarlama faaliyetleri oluşturun, yönetin ve analiz edin.
Müşteri yönetimi
Microsoft Outlook'ta depolanan müşteri bağlantılarını senkronize ederek ve yöneterek tüm kritik müşteri verilerini tek bir yerde saklayın.
Servis Yönetimi
Garanti sözleşmelerini ve servis sözleşmelerini verimli bir şekilde oluşturun ve yönetin ve servis çağrılarını hızla girin ve yanıtlayın.
Raporlama ve analiz
Şablonları kullanarak satış sürecinin tüm yönleriyle ilgili ayrıntılı raporlar tasarlayın tahminden işlem hattı izlemeye kadar.
Mobil satış
Tüm satış organizasyonunuzu, bilgileri hareket halindeyken, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve herhangi bir mobil cihazda yönetmesi için güçlendirin.

Satın Alma ve Stok Kontrolü

Makbuzlar, faturalar, iadeler ve ödemeler dahil olmak üzere siparişten ödemeye tüm döngüyü yöneterek satın alma uygulamalarını optimize edin ve maliyetleri kontrol edin.
Tedarik
Talep talepleri, satınalma siparişi ve mal makbuzları oluşturma ve iade yönetimi gibi tedarik süreçlerini kolaylaştırın. Belgeleri eşleştirerek, bilgi izlerini görüntüleyerek ve birden çok para birimini işleyerek denetimleri iyileştirin.
Ana veri yönetimi
Kullanıcı dostu bir arayüzde ayrıntılı verileri yöneterek satın alma süreçlerini merkezileştirin. Fiyat listeleri ve vergi bilgileriyle birlikte ayrıntılı öğe satın alma bilgilerini korurken hesap bakiyesini ve satın alma analizlerini görüntüleyin.
Depo ve muhasebe entegrasyonu
Satın alma planlamasını kolaylıkla gerçekleştirmek ve bir satınalma siparişinden veya mal girişinden otomatik olarak bir borç hesabı faturası oluşturmak için depodaki mal girişlerinin ve stok seviyelerinin gerçek zamanlı senkronizasyonundan yararlanın.
Ödenebilir hesaplar
Maliyetleri düşürün ve tedarik zinciri ilişkilerinizi optimize edin. Bir satınalma siparişi referansı ile borç hesaplarını, faturaları, iptalleri ve alacak dekontlarını işleyin; malzeme ihtiyaçlarını planlamak; ve satın alma işlemlerini buna göre planlayın.
Raporlama
Gerçek zamanlı verilerle entegre raporlar oluşturun ve bunları, ister masaüstü bilgisayarınızı ister mobil cihazınızı kullanıyor olun, işiniz için en önemli olan şeylere ilişkin bir genel bakış elde etmek için çeşitli rapor biçimlerinde veya panolarda görüntüleyin.

İş zekası

Analitik ve raporlama araçlarıyla şirket genelindeki verilere dayalı zamanında ve doğru raporlar oluşturun.
Rapor oluşturma ve özelleştirme
Minimum BT ek yükü ile birden çok kaynaktan verilere erişin, yeni raporlar oluşturun ve mevcut raporları çeşitli düzenlerde özelleştirin.
Etkileşimli analiz
Standart Microsoft Excel işlevleriyle entegre SAP Business One kullanarak işinizi çeşitli perspektiflerden görün.
Sezgisel araçlar
Verileri sürükleme, ilişkilendirme, detaya inme ve arama yardımı ile akışı tabanlı uyarıları kullanma yeteneğiyle daha hızlı içgörüler elde edin.
Önceden tanımlanmış metriklere sahip analizler
Analitikler ve önceden tanımlanmış temel performans göstergeleriyle nakit bakiyenizin görünürlüğünü ve satış performansınızı önemli ölçüde iyileştirin.
Güçlü veri görselleştirmeleri
Raporlarınızı güçlü görselleştirmelerle geliştirerek daha iyi kararlar alın.

Analitik ve Raporlama

Tüm kritik bilgileri yakalayarak ve bunları şirket genelinde anında kullanıma sunarak çalışanlarınızı akıllı, kendinden emin kararları daha hızlı almaları için güçlendirin.
Gösterge tabloları ve raporlar
En acil sorularınızı yanıtlayan sezgisel, etkileşimli panolar ve raporlar tasarlayın. Yöneticiler ayrıca gelirleri, maliyetleri ve nakit akışını doğru bir şekilde takip edebilir; performansı değerlendirmek; ve hızlı düzeltici önlem alın.
Gerçek zamanlı analitik
Bilgilere daha hızlı erişin ve gerçek zamanlı olarak güçlü analizlerle değerlendirin. SAP Business One ile veri aramayı ve isteğe bağlı standart veya geçici raporların oluşturulmasını basitleştirebilirsiniz.

Sektöre Özgü Yetenekler

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış araçlarla sektöre özel kapsamlı işlevlerden, en iyi uygulamalardan ve süreçlerden yararlanın.
Tüketici ürünleri
Operasyonlarınızın her yönünü modern tüketicilerin ihtiyaçlarına göre düzenleyin. Müşterilerin can attığı tüketim mallarını ve ürünleri sunmak için talebi tahmin edin, planlayın ve yönetin.
Perakende
Tüketicilere istedikleri ürünleri, bilgileri ve kişiselleştirilmiş deneyimleri sunun. Gerçek zamanlı müşteri ve satış noktası içgörülerinden yararlanın ve operasyonları uçtan uca optimize edin.
Üretme
Tedarik zinciri maliyetlerini azaltarak, kâr etme süresini kısaltarak, döngü sürelerini kısaltarak ve hurda ve yeniden işlemeyi en aza indirerek müşteri talebini karşılayın ve yeni gelir akışları geliştirin.
Toptan dağıtım
Esnek, sıkı bir şekilde entegre edilmiş süreçlerle müşteri ve tedarikçi talebine yanıt verin. Planlamadan envantere ve tedarik zinciri yönetimine kadar tüm işi iyileştirin.
Profesyonel hizmetler
Kaynak planlama, proje yönetimi ve faturalandırmayı iyileştirirken hizmet sunumu için tekrarlanabilir bir süreç oluşturarak tutarlı, yüksek değerli hizmetler sunun.

Hareketlilik

SAP Business One mobil uygulamalarıyla, işinizi her yerden, her zaman yürütmenize yardımcı olacak en alakalı bilgilere anında erişirsiniz.
SAP Business One Satış Mobil Uygulaması
Hareket halindeki yoğun satış ekipleri için tasarlandı. iOS ve Android için SAP Business One Sales mobil uygulamasıyla potansiyel müşterileri, müşteri hesaplarını yönetin, stokları görüntüleyin ve sipariş verin.

Bellek İçi Platform

İşletmeniz genelinde karar vermeyi optimize edin
Şirket içi veya bulut tabanlı BT ortamınızı karmaşıklaştırmadan marjları artırın ve işinizi büyütün. SAP Business One uygulamasıyla, her zamankinden daha verimli çalışmak için yerleşik analitiği ve yüksek performanslı işlevselliği kullanabilirsiniz.
Bizi Arayın
Telefon : +90 (850) 305 05 71
Yorumlarınızı, sorularınızı veya geri bildirimlerinizi bize gönderin.
Bize Ulaşın