İş Uygulamaları Danışmanlığı

İş Uygulamaları Danışmanlığı Hizmeti tavsiyemiz kapsamında; hedeflerinize, müşteri beklentilerinize ve kurduğunuz yeni sistemin kapsamına bağlı olarak aşağıdaki danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Doğru verileri toplayan ve bunları anlamlı bilgilere dönüştüren uygulamalar, çevikliğini, müşteri memnuniyetini ve rekabet avantajınızı arttırabilir. Ancak bu uygulamaları entegre etmek dikkatli bir planlama ve beceri gerektirir.

3F Yazılım Danışmanlık Hizmetleri ile her sektörde sektöre özel çözümleri sorunsuz bir şekilde entegre edebilir, değişen pazar dinamiklerine hızla uyum sağlayabilirsiniz. Olağanüstü hizmetle müşteri memnuniyetini artırırken dijital dünyadaki varlığınızı geliştirin. İş zekası, raporlama ve tahmine dayalı analitik hizmetleri ile süreçlerinizi daha verimli hale getirmek için tüm kararlarınızı gerçek, güncel verilere dayandırabilirsiniz.

Başarılı projelerin adımları
Proje Yönetimi
Proje yönetimi, başarılı bir projenin fikir aşamasından uygulamaya geçmesi sürecindeki en önemli unsurlardan biridir. Tüm aşamalarda etkin proje yönetimi uygulamak, projenin amacına ve kapsamına göre, planlanan zaman ve bütçe dahilinde doğru şekilde yürütülmesini sağlar.
Canlı Kullanım Desteği
3F Yazılım, sistem devreye girdikten sonra bile destek sağlamaya devam edecek ve özellikle işe alım sürecinde dahili kullanıcıların karşılaştığı sorunları çözecektir.
Canlı Uygulamaya Geçiş
Testler sonrasında, işletmeniz için başarı hikayesine dönüşecek yeni BT çözümleri canlı kullanıma alınıyor. Uygulamanın hayata geçirilmesinden önceki süreçte verdiği hizmetlerle 3F Yazılım, sorunsuz bir canlıya geçiş olanağı sağlıyor.
Test
Geliştirilen uygulamalar önce 3F yazılım ekibi, ardından son kullanıcılar tarafından test edilir ve hatalar giderilir.
Uygulama Geliştirme
3F Yazılım’ın yetenekleri ve tecrübesi dahilinde gereksinimlerinizi sonuçlandırdıktan sonra size en iyi çözümü içeren bir teklif sunulacaktır. Daha sonra bu çözümlerin uygulanma sırasını belirleyen bir çizelge oluşturulur ve tüm geliştirmeler bu çizelgeye göre gerçekleştirilir.
Kavramsal Tasarım
3F Yazılım, içinde bulunduğunuz sektör ve firmanızın özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak mevcut durumunuzu ve istediğiniz yapıyı bireysel olarak belirleyecek ve kapsamlı bir ihtiyaç analizi gerçekleştirecektir.