Bizi Tanıyın

3F Yazılım, işletmelerin ve girişimlerin iş süreçlerini sistematik şekilde yönetebilmelerini sağlamak ve büyüme yolculuklarına katma değerli çözümler sunarak katkıda bulunmak amacıyla 2018 yılında merkezi İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşu itibariyle Türkiye ve Dünya çapında çeşitli sektörlerde yüzlerce müşterisine doğru ve etkili çözümler sunarak müşterileri için güvenilir bir partner olmuştur.

3F Yazılım, yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm projelerinde aynı disiplin ile sürdürebilmiş, bununla birlikte müşteri sadakatini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek iş süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde global uygulama çözümlerin yanı sıra kendi geliştirdiği özel uygulamalar ile müşterilerine uçtan uca alternatif uygulama çözümleri sunmaktadır.

Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Depo ve Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Proje Yönetim Sistemleri konularında iş ortaklarının uygulamaları ile DİA Yazılım, SAP Business One, Logo Yazılım, Ödüyo gibi firma ve markaların Uygulama Danışmanlığı, Proje Yönetimi, Eğitim ve Destek Hizmetlerini sunmaktadır.

Firma Ünvanı3F Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Adresİdealtepe Mah. Dik Sk. No:13 K:2 Maltepe/İstanbul
Vergi DairesiKÜÇÜKYALI
Vergi No0011754363
Telefon+90 216 606 64 85
e-Mailbilgi@3fyazilim.com
Ticaret Sicil No158587-5
Mersis No0001175436300001
KEP Adresi3fyazilim@hs01.kep.tr