Şirket

Hakkımızda

3F Yazılım, işletmelerin ve girişimlerin süreçlerini sistematik şekilde yönetebilmelerini sağlamak ve büyüme yolculuklarına katma değerli çözümler sunarak katkıda bulunmak amacıyla 2018 yılında merkezi İstanbul'da kurulmuştur.

Kuruluşu itibariyle Türkiye ve Dünya çapında çeşitli sektörlerde yüzlerce müşterisine doğru ve etkili çözümler sunarak müşterileri için güvenilir bir partner olmuştur.

3F Yazılım, yüksek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını, küçük, orta ve büyük ölçekli tüm projelerinde aynı disiplin ile sürdürebilmiş, bununla birlikte müşteri sadakatini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesinde global uygulama çözümlerin yanı sıra kendi geliştirdiği özel uygulamalar ile müşterilerine uçtan uca alternatif uygulama çözümleri sunmaktadır.

Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Depo ve Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Proje Yönetim Sistemleri ve Fintech uygulamalarında DİA Yazılım, SAP Business One, Logo Yazılım, Ödüyo gibi firma ve markaların Uygulama Danışmanlığı, Proje Yönetimi, Eğitim ve Destek Hizmetlerini sunmaktadır.

Bunun yanı sıra ALG markası ile dijital dönüşümün önemli adımlarından biri olan dijital pazarlama alanında da müşterilerine proaktif çözümler sunmaktadır.