Taleplerinize odaklı profesyonel ekibimiz ile

Raporlama & Analiz Çözümleri

3F Yazılım Raporlama & Analiz Çözümleri, işletmenizin daha iyi, daha hızlı kararlar almasını ve operasyonel verimliliği artırmasını sağlar.

Tek başına bir anlam ifade etmeyen faaliyetlerinde üretilen veriler, analizler yoluyla anlamlı ve faydalı bilgilere dönüştürülür. Veri analitiği ve raporlama uygulamaları, hem tüketici davranışlarını anlamak hem de performansını değerlendirmek için gerekli olan bu verilerin analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlar. Bu sayede işletmeler daha doğru bilgi ve daha hızlı hareket etme ve yanıt verme yeteneği ile esneklik kazanır. Onlarca farklı kaynaktan gelen verileri hızlı ve gizli bir şekilde işleyen veri analiz programlarımız ve raporlama çözümlerimiz, kritik anlarda ihtiyaç duyduğunuz bilgileri anında sağlayarak karar verme mekanizmalarını geliştirir.

Tüm yöneticiler ve şirket sahipleri için en büyük sorunlardan biri, şirketin karlı olup olmadığına bakılmaksızın projelerin ve birimlerin durumunu hızlı bir şekilde bilememektir.

Her kurumun raporunu bekleyerek, aldığınız raporları karşılaştırarak, sonuçlandırmak ve aksiyon için analiz ederek harcadığınız zamanı boşa harcamak istemiyor musunuz?Daha başarılı olmanızı, daha iyi kararlar vermenizi ve kontrol sahibi olmanızı sağlayan çözümler sunuyoruz.

İş zekası (BI) hizmetleri, kuruluş genelinde yapılandırılmış verilere dayalı karar vermeyi destekler. Deneyimli bir BI çözüm sağlayıcısı olarak 3F Yazılım, birden çok kaynaktan gelen verileri entegre eder ve girdi veri kümelerinden otomatik olarak içgörüler çıkarmak için analitik teknikler uygular.

Veri analitiği, veri toplama, analiz ve raporlama için bir altyapı oluşturmak anlamına gelir. Aynı zamanda deneyimli bir veri analizi hizmeti sağlayıcısı olan 3F Yazılım, hem basit hem de karmaşık gereksinimleri karşılamak için özel analizi çözümleri kullanır.

Rapor Bekleyerek Zaman Kaybetmeyin
Veri Analizi ve Raporlama hizmetimizde tek ekran – dashboard uygulamaları ile birilerinin size rapor göndermesini beklemenize gerek kalmıyor. Yapılan entegrasyonlar ile oluşan veri havuzundan görmek istediğiniz raporları, grafikleri ve analizleri ister bilgisayarınızdan, isterseniz de mobilden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Verilerin Doğruluğundan Emin Olun
Operasyonel hatalardan kaynaklanan yanlış raporlar ile yanlış kararlar ya da aksiyonlar alma riskinden uzaklaşın.Kullanılan entegrasyonlar ve çarpraz kontrol uygulamaları ile veri havuzunuzdan gelen verilere ve oluşan raporlara tam güvence ile bakarak, aksiyonlar alabilirsiniz.
Analiz ve Aksiyon Gücünüzü Arttırın
Rakiplerinizden geride kalmamak hatta öne geçmek için daha çok kişi istihdam etmek yerine doğru tespitler yaparak teknoloji desteklerinden faydalanın.Yönetim raporlarınızı kolayca okuyarak, analiz etmenizi sağlayan ve analizlerinizin sonucunda ortaya çıkan aksiyon listesini hızlıca hayata geçirebilmek için tek ekran uygulamalarından yararlanın.